Jesteśmy firmą, która dostarczy Państwu produkty ekologiczne posiadające certyfikaty żywnościowe świadczące o wysokiej jakości towarów, ale przede wszystkim zapewniają klienta o tym, że produkt po który sięga jest w 100% ekologiczny. Dodatkowo wszystkie produkty są weryfikowane i sprawdzane przez naszą rodzinę, która żyje w stylu eco.

Nasza przygoda z żywnością ekologiczną rozpoczęła sie bardzo dawno i trwa do dziś. Przez te lata zbieraliśmy doświadczenie w zakresie żywności ekologicznej, następnie w kosmetykach, probiotykach i chemii gospodarczej z certyfikatami. Uczęszczaliśmy na liczne szkolenia, konferencje i targi, aby wiedzieć, co jest dobre, wśród tak szerokiego spektrum produktów znajdujących się na rynku.

Zainteresowaliśmy się z czasem produktami, które są tworzone w naszym regionie. Okazuje się, że województwo zachodniopomorskie jest obfite w gospodarstwa ekologiczne, z towarami o doskonałej jakości, czyli takich do których chcemy docierać. Współpraca z zaprzyjaźnionymi gospodarstwami przez cały czas owocuje, dlatego możemy zaoferować Państwu produkty ekologiczne pochodzące z regionu Pojezierza Zachodniego w doskonałej klasie i cenie.

Zapewniamy, że towary zakupione u nas są prawidłowo zabezpieczone i przekazane firmie kurierskiej, tak aby dotarły do Państwa jak najszybciej.
Zapraszamy.